Sasha Radchenko

bezpieczenstwo systemów energetycznych


26-letnia Sasha z Warszawy pracuje w dziale B+R w sektorze energetycznym. Wyszukuje nowe technologie i rozwiązania, mające na celu usprawnienie efektywności, zrównoważonego wykorzystania oraz bezpieczeństwa systemów energetycznych.

Projektuje nowe sposoby wytwarzania, przechowywania i dystrybucji energii, integrując elementy takie jak odnawialne źródła, magazynowanie energii czy inteligentne sieci.

Sasha mimo tego, iż na padaczkę choruje od ponad 11 lat, nie ogranicza się jedynie do pracy w energetyce. Jej ambicje sięgają dalej, gdyż planuje zdobycie doktoratu z ekonomii.

Przeglądanie badań nad nowymi technologiami i rozwiązaniami stanowi dla Sashy nie tylko zawodowe wyzwanie, ale także pozytywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie. Wnikliwe zaangażowanie w research projektów, zarządzanie nimi oraz współpraca z bardzo wyrozumiałym zespołem pozwala na skupienie uwagi na twórczych aspektach pracy, co z kolei korzystnie wpływa na kontrolę nad stanem zdrowia. Świadomość tego jak ogromny postęp technologiczny aktualnie ma miejsce na świecie daje jej również ogromną wiarę w to, że kiedyś wszyscy epileptycy mogą być zdrowi i każdy z nas będzie mógł żyć pełnią życia.

Pozostałe historie

  1. Paulina Łaniakpisarka

  2. Mirella Rajewskablogerka

  3. Małgorzata Różańskaspecjalista ds. marketingu i sprzedaży w gdańskiej izbie turystycznej

  4. Katarzyna Frankiewicznaucielka j. polskiego i plastyki

  5. Justyna Kolasabiolog / nauczycielka biologii w szkole średniej

  6. Agnieszka Mąkasekretarka medyczna / technik optyczny