Małgorzata Różańska

specjalista ds. marketingu i sprzedaży w gdańskiej izbie turystycznej


Gosia, mama Stasia, ma 30 lat. Od 5 lat pracuje w Gdańskiej Organizacji Turystycznej. Pracę rozpoczęła od obsługi klienta w punktach Informacji Turystycznej, natomiast od 3 lat pracuje w pionie marketingu jako specjalista ds. marketingu i sprzedaży.

W Visit Gdansk zajmuje się m.in. prowadzeniem kampanii promocyjnych wspierających sprzedaż oraz tworzeniem ofert sprzedażowych. Tworzy raporty z przebiegu kampanii reklamowych na portalach organizacji, a także jest project managerem. W ostatnim roku współtworzyła linię gadżetów miejskich z kolekcji „Gdańskie dźwigi”, „Gdańsk nieoczywisty” oraz „Mapa Gdańska”.

Dlaczego praca w Visit Gdansk? „Bo uwielbiam to miasto! Gdańsk dał mi wolność, nauczył odpowiedzialności, to tu będąc młodą dziewczyną z przytupem wkroczyłam w dorosłość. To samo daje mi praca – pełną niezależność i sprawczość, a dodatkowo mogę przyczynić się do promowania Gdańska”.

Małgosia na epilepsję choruje od 12 roku życia. Jest to padaczka ogniskowa. Od zawsze kierowała się myślą, że chora jest w momencie napadu – „poza tymi chwilami niedyspozycji jestem pełna sprawności i gotowa do wyzwań”.

Pozostałe historie

  1. Sasha Radchenkobezpieczenstwo systemów energetycznych

  2. Paulina Łaniakpisarka

  3. Mirella Rajewskablogerka

  4. Katarzyna Frankiewicznaucielka j. polskiego i plastyki

  5. Justyna Kolasabiolog / nauczycielka biologii w szkole średniej

  6. Agnieszka Mąkasekretarka medyczna / technik optyczny